#
O firmie

O firmie

Dlaczego właśnie my?

Nasza firma działa na rynku od 2003 roku, świadcząc bardzo dobrej jakości usługi w rozsądnej cenie i możliwie najkrótszym czasie. Dlaczego jeszcze warto zdecydować się właśnie na nasze usługi?

Profesjonalizm i wykształcenie

Właściciel firmy jest profesjonalnym, wykształconym malarzem – Mistrzem Malarzem z dyplomem uzyskanym w Polskiej Izbie Rzemieślniczej.


Przejrzyste warunki

Przed wykonaniem usługi zawsze sporządzamy umowę oraz wycenę usługi na piśmie, więc nie zaskoczą Cię żadne nieprzewidziane ukryte koszty.


Ubezpieczenie

Firma posiada ubezpieczenie w ramach prowadzonej działalności gospodarczej.


Gwarancja

Każdy klient otrzymuje 3 lata gwarancji na wykonane usługi oraz materiały – farby.


Bezpłatna wycena

Wycena malowania jest całkowicie bezpłatna i niezobowiązująca.


Ważne certyfikaty

Posiadamy certyfikaty wiodących producentów farb m.in. Tikkurila, Beckers, Kabe.


Sprawdzeni w dużych kontraktach

Stale wykonujemy usługi dla wielu prestiżowych firm, które zwracają szczególną uwagę na kulturę pracy, jakość oraz termin wykonania m.in. Leroy Merlin, Tauron, Bank HSBC, Żabka, co potwierdza nasze pełne zaangażowanie oraz profesjonalizm.


Wróć
kom. Pokaż numer telefonu tel. Pokaż numer telefonu

Działamy na terenie
całego Śląska!

Zamów bezpłatną
wycenę!

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Kliknij zgadzam się.